Charakter maltańczyka.

Mieszkańcy bloków, chcąc kupić sobie psa, muszą wybierać spośród małych ras. Wszystko dlatego, że duży pies nie nadaje się do mieszkania w bloku, ponieważ jest tam dla niego zbyt mało miejsca. Duże psy potrzebują mieć gdzie się wybiegać i być w ciągłym ruchu. Natomiast mieszkanie w bloku im to uniemożliwia. Nawet częste spacery to niestety zbyt mało dla dużych psów. Dlatego do mieszkań w bloku dedykowane są psy o małych wielkościach.
Jednym z przedstawicieli rasy psów, które są wielkościowo małe jest maltańczyk. Chcąc jednak kupić psa o rasie maltańczyk, warto zapoznać się z jego charakterem. Maltańczyk charakter to jedno z najczęściej wpisywanych fraz w internecie i nie bez przyczyny.

 

Maltańczyki to psy, które charakteryzują się łagodnym charakterem i radosnym usposobieniem. Zatem jeśli w domu są jakieś dzieci to jak najbardziej można bez obaw zabrać do domu takiego psa. Są one bardzo towarzyskie i lubią zabawę, zatem dla dzieci nadadzą się świetnie. Ta rasa psów kocha kontakt z człowiekiem. Także są tolerancyjne względem innych zwierząt, np, kotów. Zatem jeśli masz kota w domu to bez obaw możesz zabrać jeszcze psa.